Fotbal

Další velká posila pro Newcastle? Straky by rády získaly čtyřnásobného vítěze LM

Další velká posila pro Newcastle? Straky by rády získaly čtyřnásobného vítěze LM
Zdroj: Profimedia

Newcastle United, který před pár týdny koupili bohatí šejkové ze Saudské Arábie, plánuje mohutně posilovat. Nejnovější jméno, o kterém se spekuluje, že by mohlo do anglického klubu zamířit, je Toni Kroos. Za hvězdu Realu Madrid by rádi zaplatili 25 milionů liber (760 milionů korun) a vyztužili tím střed zálohy. Straky věří, že by tím mohly zahájit úspěšný projekt klubu, protože Němcova vítězná mentalita je pověstná. Informuje o tom web El Nacional.

V letošní sezoně má Newcastle po devíti kolech pouhé čtyři body a krčí se na předposledním místě tabulky. Pokud by se situace do konce ročníku výrazně nezlepšila, znamenalo by to sestup o soutěž níže, což by mohlo boháče ze Saudské Arábie přinutit, aby se klubu zase rychle zbavili.

Proto Newcastle potřebuje nutně posílit, a to co nejdříve. Po Edenu Hazardovi se nutně spekuluje, že by The Magpies mohl posílit německý záložník Toni Kroos, který by měl být jedním z prvních tahounů, jenž potáhne tým za trofejemi. 

Související obsah

​Hvězda Realu Madrid je synonymem úspěchu. Během své kariéry získal hned pět mistrovských titulů v dresu Bayernu Mnichov a Realu Madrid. Pyšnit se může také čtyřmi trofejemi v Lize mistrů a v roce 2014 se s německou reprezentací dokonce stal mistrem světa.

Newcastle čeká na jakoukoli trofej dlouhých 66 let a na ligový titul dokonce už od roku 1927. Právě Kroos by měl být první vlaštovkou, která situaci v klubu změní.

Toni Kroos nastoupil za Real i v El Clásicu, který tým z hlavního města vyhrál 2:1

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události