Fotbal

Na Baníku bez fanoušků. Sparťany zastavil zpožděný vlak

Na Baníku bez fanoušků. Sparťany zastavil zpožděný vlak
Sektor Sparty zel v zápase s Baníkem dlouhou dobu prázdnotou. Většina fanoušků totiž uvízla ve vlaku, který zastavil sebevražedný skok. Zdroj: Twitter AC Sparta Praha

Sparta se musela velkou část ligového zápasu v Ostravě obejít bez většiny fanoušků, kteří měli v úmyslu přijet a svůj tým podpořit. Příznivce Letenských totiž zastavil na cestě na venkovní zápas zpožděný vlak. Ten nabral časovou ztrátu zřejmě kvůli sebevrahovi, jenž skočil do kolejiště. První fanoušci z osudného vlaku se tak na stadion dostali až v závěru duelu.

Druhý celek tabulky Fortuna ligy vyrazil k utkání 13. kola na horkou půdu Ostravy a fotbaloví fanoušci se těšili i na parádní atmosféru, která zápasy Baníku a Sparty obvykle provází. Ta však byla už před úvodním hvizdem narušena.

Sparťanští příznivci, co se na duel vydali vlakem, totiž nestačili dojet včas. Vlak do Ostravy podle informací nabral zpoždění kvůli neznámé osobě, která skočila do kolejiště. Sektor hostů tak na Městském stadionu ve Vítkovicích takřka zel prázdnotou.

Související obsah

​Lítost nad nepříjemnou situací vyjádřila sama Sparta. "Vlak, vezoucí většinu sparťanských fanoušků do našeho sektoru, se zasekl na cestě. Držíme palce, ať stihnete dorazit v průběhu utkání. Potřebujeme vás tady," zaznělo na klubovém twitteru. První členové výpravy se v hledišti objevili až na konci druhého poločasu.

Sparta v nedávné době měnila vizuální identitu:

TN.CZ
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události