Další sporty

Další zkrat Kevina Duranta. Po pokutě sestřelil loktem protihráče a byl vyloučen

Kolem basketbalisty Kevina Duranta je v posledních dnech pořádný šum a výjimečně nejde o parádní výkony na palubovce. V sobotu vrhl míč mezi diváky a o den později loktem poslal k zemi protihráče Kellyho Olynyka.

Hvězdný basketbalista Kevin Durant, který je nejlepším střelcem v historii amerického národního týmu na olympijských hrách, se dvě noci po sobě ukázal. Bodově sice zářil, ale ukázal i druhou stránku šestadvacátého nejlepšího hráče, co se počtu získaných bodů týče. 

Ze soboty na neděli hodil míč mezi diváky a inkasoval pokutu v přepočtu 550 tisíc korun. Utkání proti Indianě nicméně dohrál, ale sudí po zápase uznal, že měl být vyloučen. Hned o den později se velezkušený střelec opět ukázal a ani nyní to nebylo nic sportovního. 

Související obsah

​V zápase proti Pistons zasáhl loktem do obličeje protihráče Kellyho Olynyka a v závěru třetí čtvrtiny byl vyloučen do konce utkání za prohřešek, který se hodnotí jako flagrantní. Jeho tým i bez něj zvládl konec zápasu a vyhrál nad Detroitem 117:91. Durant byl i přes neúčast v poslední části hry nejlepším střelcem celého utkání s 23 body. 

Názory fanoušků se na sociálních sítích rozcházely. Jeden z nich napsal: "Nets mají seriózní problémy. Kyrie je neočkovaný, Harden má nadváhu a Durant problémy se vztekem. Tomu týmu nevěřím," napsal jeden z fanoušků. Další se ovšem Duranta zastávali a nechápou, že byl vyloučený za takto přihraný pád soupeř. Brooklyn patří mezi favority na vítězství celé NBA, ale po sedmi duelech je až na osmém místě Východní konference. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události