APLIKACE TN.CZ
Fotbal

To chce potlesk. Fotbalista Tottenhamu po zápase zachránil život fanouškovi

To chce potlesk. Fotbalista Tottenhamu po zápase zachránil život fanouškovi
Zdroj: Profimedia.cz

Je to opravdu formát. Záložníka Tottenhamu Pierra-Emileho Hojbjerga v Anglii opěvují jako hrdinu. A není se čemu divit. Dánský fotbalista se po sobotním zápase s Manchesterem United stal svědkem kolapsu jednoho z fanoušků. K postiženému ihned přispěchal a pomohl se vším, co bylo potřeba.

Sobotní večer si bude záložník Pierre-Emile Hojbjerg ještě dlouho pamatovat. A to nejen proto, že jeho Tottenham dostal v Premier League naloženo od Manchesteru United, se kterým prohrál 0:3. Dánský reprezentant se totiž při odjezdu ze stadionu stal svědkem neštěstí.

Z auta zahlédl totiž fanouška, který zkolaboval, a hned se mu vydal na pomoc. O neznámého muže se skvěle postaral. Ten pak byl ošetřen zdravotnickým personálem a převezen do nemocnice North Middlesex Hospital.

Související obsah

​Hojbjerg podobnou situaci zažil už podruhé. Přímo na hřišti pomáhal na letošním EURU reprezentačnímu spoluhráči Eriksenovi, který zkolaboval během zápasu Dánska s Finskem. V Anglii je teď Dán ve službách Hotspur za hrdinu.

Na letošní EURU zkolaboval Christian Eriksen a Hojbjerg byl také u toho:

TN.CZ

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události