Bellator míří do domoviny McGregora. V Dublinu půjde o titul lehké váhy

Americká MMA organizace Bellator míří do hlavního města Irska. V Dublinu si pro své diváky připravila 14 duelů, včetně odvety o volný titul lehké váhy mezi Pitbullem mladším a domácím Peterem Queallym. To vše pro českého diváka v atraktivním čase.

Jak a kdy sledovat?

Bellator 270 můžete tradičně sledovat už v pátek 5. listopadu na stanici Nova Sport 2 a na portálu Voyo. Živý přenos začíná pro evropské diváky v příznivém čase v 19:05.

Hlavní zápas, odveta a uvolněný titul pro bratra

Na galavečeru v Irsku se představí hned šest domácích zápasníků včetně hlavní hvězdy a aktuální čtyřky lehké váhy Petera Queallyho. Dlouholetý tréninkový parťák Conora McGregora z SBG Ireland gymu se znovu postaví Patrickymu Pitbullovi. Jejich první střetnutí v květnu 2021 skončilo zásahem doktora. Lékař do třetího kola Pitbulla nepustil, a to kvůli ošklivé ráně na hlavě.

Nyní nadešel čas skutečně zjistit, kdo je lepší. Tentokrát ovšem není v sázce jen odplata, ale také titul lehké váhy. Ten ještě nedávno vlastnila ikona Bellatoru Patrício "Pitbull" Freire. Ten chce znovu dobýt lehčí pérovou váhu, a tak využil příležitosti a vzdal se pásu, aby dal prostor svému mladšímu sourozenci. Zvládne Patricky naplnit bratrova očekávání?

Patricky je první v žebříčku lehké váhy, Peter Queally je čtvrtý a aktuálně má za sebou sérii dvou vítězství. Pokud v pátek večer zvítězí, stane se prvním irským šampionem v historii Bellatoru.

 

Zdroj: koláž tn.cz / Bellator

Sledujte střet dvou elitních grapplerů

25 vítězství z toho 18 submisí a jen dvě porážky, takový je součet bilancí rivalů druhého hlavního zápasu Jamese Gallaghera a Patchyho Mixe. Oba jsou elitními grapplery a fanoušci se mohou těšit na souboj, který rozhodnou ty nejmenší detaily.  

"Je na zemi dobrý a byl bych naivní, kdybych to přehlížel. Ale jeho práce na zemi není ani blízko mé úrovni. Jediný způsob, jak by mě dokázal porazit, je, kdybych u toho zaspal," hlásí před duelem sebevědomý Mix.

Nicméně jak už to v MMA bývá, střetnutí dvou zemařů mnohdy přináší ty nejlepší postojové bitky. Zápas je vypsán v kategorii bantamové váhy do 61,2 kg. Patchy Mix jako jediný ze zápasníků pátečního galavečeru nenavážil, tudíž Gallagher si odnese část z jeho výplaty.  

Související obsah

Zápasová karta

Peter Queally (13-5-1) vs. Patricky “Pitbull” (23-10) – o volný titul lehké váhy

James Gallagher (11-1) vs. Patrick Mix (14-1) – bantamová váha

Fabian Edwards (9-2) vs. Robert Pato (12-4) – střední váha

Daniel Weichel (41-6) vs. Pedro Carvalho (11-5) – pérová váha

 

Ciaran Clarke (3-0) vs. Jordan Barton (6-1-1) – pérová váha

Ilias Bulaid (2-0) vs. Georges Sasu (5-2) – pérová váha

Ashley Reece (8-2) vs. Luca Poclit (6-1) – velterová váha

Daniele Scatizzi (10-5) vs. Brian Hooi (16-8, 1 NC) - lehká váha

Lee Chadwick (26-15-1) vs. Arunas Andriuskevicus (15-4) – polotěžká váha

Nicolò Solli (3-1) vs. Bobby Pallett (5-0) – velterová váha

Danni Neilanová (4-0) vs. Audrey Keroucheová (7-5, 2 NC) – slámová váha

Junior Morgan (3-0) vs. Darragh Kelly (Pro debut) – pérová váha

Stephen Costello (Pro debut) vs. Joe Nazokatov (Pro debut) – velterová váha

Gokhan Saricam (5-1) vs. Charlie Milner (7-1) – těžká váha

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

NBA: LA Lakers porazili Boston rozdílem 15 bodů

LeBron James se postaral o 30 bodů, jeho parťák Westbrook přispěl 24 body. Nejproduktivnějším hráčem byl ale ve službách Celticu Jayson Tatum, který dal 34 bodů. Přesto Boston na Lakers nestačil rozdílem 15 bodů. Výsledky: LA Lakers – Boston Celtics 117:102, San Antonio Spurs – NY Knicks 108:121, Dallas Mavericks – Brooklyn Nets 99:102

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.