Hokej

Eichel je konečně volný, hvězda NHL přestupuje do Vegas

Eichel je konečně volný, hvězda NHL přestupuje do Vegas

Nekonečná sága okolo hokejisty Jacka Eichela se zdá být u konce. Hvězdný americký útočník totiž podle všeho končí v Buffalu a míří výměnou do Vegas Golden Knights.

25letý Eichel patří k hvězdám NHL, jenže v týmu Sabres poslední měsíce nehrál. Důvodem je jeho záhadné zranění a také spory s klubem. Nyní to však vypadá, že se dvojka draftu z roku 2015 dočká vysvobození.

Jack Eichel byl totiž vyměněn do Vegas Golden Knights spolu s výběrem v 3. kole draftu 2023, opačným směrem putuje další zraněný forvard Alex Tuch a mladičký útočník Peyton Krebs. Buffalo také dostane k dispozici volbu v 1. kole draftu 2022 a výběr v 3. kole draftu pro rok 2023. 

Související obsah

​Bývalý kapitán Sabres nehrál od letošního března poté, co si zranil krk. Následně se dostal do sporu s vedením, které ho nechtělo poslat na náročnou operaci. Jack Eichel tak stále čeká a nehraje. Nyní po přestupu do Vegas by snad zmíněnou operaci měl konečně podstoupit, hned potom ho ale čeká čtyřměsíční pauza, při které se bude muset dát zase dohromady.

 
Podívejte se na schopnosti Jacka Eichela:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události