Blázinec v Irsku. Fanoušci se ukázali, rachejtle zasahovaly hráče na ploše

Rachejtle v utkání irské ligy Zdroj: koláž tn.cz / Twitter @SebaJFDaly, @HLTCO

Hodně bizarní událost se přihodila v pátečním utkání irské fotbalové soutěže mezi Shamrockem Rovers a Waterfordem. Rachejtle totiž přiletěla na hřiště a zasáhla jednoho z hráčů, utkání se i tak dohrálo.

Dvě kola před koncem irské Premier Division je Shamrock již potvrzeným vítězem soutěže, ale nadále vítězí. Naposledy hrál na půdě Waterfordu, ale již v patnácté minutě se utkání na nějakou dobu přerušilo. Domácí v tu dobu již vedli 1:0, ale fanoušci jim to lehce pokazili.

Rozhodčí Rob Hennessy přerušil utkání v době, kdy probíhala patnáctá minuta a na hřišti létaly rachejtle, a to reálně nad hlavami hráčů. Jeden z nich se dokonce ocitl na zemi a držel se za obličej. Zápas se nicméně dohrál a hostující celek si připsal výhru 3:1.

"Rozhodčí prohlásil, že pokud dojde k dalšímu antisociálnímu chování, utkání bude ukončeno," zní z prohlášení o utkání. Ve stejný den se stala podobná událost také v utkání mezi rezervou Hashtagem United a Crookzem United. Tam byl zase rachejtlí zasažen hráč Matas Skrna do nohou.