Fotbal

Plzeňáci se opřeli do bývalého kanonýra, nazvali ho Exkremenčíkem

Plzeňáci se opřeli do bývalého kanonýra, nazvali ho Exkremenčíkem
Dres Michaela Krmenčíka Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia

Hodně emocí vzbudil nedělní zápas mezi Slavií Praha a Viktorií Plzeň. Domácí Západočechy porazili 2:0 a byl vidět hlavně Michael Krmenčík, který po vstřelené brance dělal velká gesta proti fanouškům Plzně. Ti to i po týdnu velice těžce kousají.

Michael Krmenčík strávil nejlepší roky své kariéry v Plzni a díky angažmá na západě Čech se dostal i do reprezentačního dresu. Poté odešel do belgických Brugg a zahrál si také za řecký PAOK. Letos hostuje v pražské Slavii a v poslední říjnový den roku 2021 nastoupil poprvé proti Viktorii. 

V nastavení druhého poločasu navyšoval vedení sešívaných na 2:0, Plzeň měla v tu dobu hned tři vyloučené hráče. Po vstřelené brance Krmenčík emotivně slavil, dokonce si zacpal uši při pohledu na skupinu fanoušků Plzně a poté ukazoval na své jméno. Po utkání došlo na výměnu názorů s bývalými spoluhráči a dojít mělo i k vysmívání ohledně platů. 

Související obsah

​Plzeňští fanoušci si během utkání s Olomoucí vzpomněli na svého spoluhráče a představili choreo. V kotli se ukázal viktoriánský dres se jménem "ExKremenčík." Slovo upozorňuje na to, že to je bývalý hráč a skrývá také jednu nadávku. Transparent přidal slova: "Legendou v análech".

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události