Fotbal

Křetínský fandil na tribuně West Hamu. Velký obchod se blíží, píší v Anglii

Křetínský fandil na tribuně West Hamu. Velký obchod se blíží, píší v Anglii
Zdroj: Profimedia.cz/koláž TN.cz

Velký fotbalový obchod se zase o kousek přiblížil. Miliardář a majitel fotbalové Sparty Daniel Křetínský se totiž objevil na nedělním zápase West Hamu proti Liverpoolu a mohl sledovat výhru Kladivářů 3:2. Jeho přítomnost navíc rozjásala i domácí fanoušky.

Šlágr anglické Premier League sledoval 46letý český miliardář přímo z ředitelské lóže a jeho přítomnosti si všimla i britská televize Sky, která ho zachytila na kamerách.

Z jeho účasti na zápase pak byli u vytržení i samotní fanoušci West Hamu, kteří kvitují nejnovější zprávy o tom, že má Daniel Křetínský odkoupit 27 % akcií klubu a v budoucnu pak celý tým kompletně převzít. Mluví se o částce 150 milionů liber (cca 4,5 miliardy korun).

"46letý podnikatel, který má významné podíly ve společnostech Royal Mail a Sainsbury's, sledoval z lóže, jak Hammers umlčeli svěřence Jürgena Kloppa vynikajícím výkonem ve druhém poločase. Potvrzení dohody se očekává v nejbližších dnech, i když zprávy o opci na odkoupení většinového podílu v klubu, který je součástí dohody, jsou stále předčasné," píše server football.london.

Související obsah

​Daniela Křetínského pak také může těšit fakt, že se Kladivářům momentálně herně daří. V nedělním zápase porazil West Ham Liverpool 3:2 a dostal se na třetí místo v Premier League. V Evropské lize pak mají Hammers už jistý postup do jarní fáze soutěže.


V anglickém Carabao Cupu West Ham vyřadil Manchester City a je ve čtvrtfinále:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události