Fotbal

Německou reprezentaci sestřelil covid, pět hráčů je v karanténě

Německá fotbalová reprezentace hned na začátku svého srazu musí řešit nepříjemný problém. Jeden z hráčů měl totiž pozitivní test na covid-19, kvůli čemuž musí on a čtyři další hráči do karantény.

Na německou reprezentaci čekají dva kvalifikační duely, ve čtvrtek s Lichtenštejnskem a v neděli s Arménií. Výběr trenéra Flicka ovšem nebude kompletní kvůli jednomu pozitivnímu testu, o kterém německá reprezentace informovala na svém Twitteru.

"Zdravotnické autority nařídily pěti hráčům Německa karanténu poté, co test na covid-19 jednoho z nich přišel včera večer s pozitivním výsledkem," stojí v prohlášení. "Ten hráč, který byl pozitivně testován, je plně očkovaný, asymptomatický a byl okamžitě izolován," dodala dále reprezentace.

Související obsah

Z výkonnostního hlediska to ovšem německou reprezentaci nemusí trápit. Flickův tým si už s předstihem zajistil první místo ve skupině, které zaručuje postup na mistrovství světa. O to druhé barážové ve skupině J stále bojuje Arménie, Rumunsko a Severní Makedonie.

V německé Bundeslize o víkendu Lipsko vyzrálo na Borussii Dortmund:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.