Žádný Čech v KSW? Ale kdeže, Kincla nahradí šampionka WWFC. Co ji čeká?

Žádný Čech v KSW? Ale kdeže, Kincla nahradí šampionka WWFC. Co ji čeká?
MMA bojovnice Magdalena Šormová Zdroj: instagram magdalena.sormova

Prestižní polská organizace KSW bude mít i nadále české zastoupení. Českou republiku zde bude nově reprezentovat zástupkyně Reiders MMA Magdaléna Šormová (10-3), která je bývalou šampionkou ukrajinské organizace WWFC, o čemž v úterý informovala na svých sociálních sítích. Přesouvá se sem z OKTAGONu.

Donedávna měla Česká republika zástupce v KSW v podobě Patrika Kincla, ale bijec organizaci opustil po porážce s Robertem Soldičem a zamířil do organizace OKTAGON, odkud právě Šormová přichází. 

Co jí čeká zatím není jasné, protože její váha zatím nemá v KSW šampionku, ale organizace by ráda sázela na ženské zápasy právě ve strawweight, což je takzvaná slaměná divize pro bojovníky mezi 48 a 52 kilogramy.  Polská média také spekulují, že by se do organizace mohla vrátit bývalá šampionka KSW, Karolina Kowalkiewiczová, která je po konci v UFC bez angažmá. 

Související obsah

​Pro Šormovou připadají v úvahu tři soupeřky. Jsou jimi Justyna Habaová (3-1), Karolina Wojciková (8-2) a Sylwia Juskiewiczová (10-6). Premiéru by si česká bojovnice měla odbýt, nebo chcete-li odbít, na galavečeru KSW 65 v Gliwicích 18. prosince, kdy bude hlavním tahákem zápas mezi Chalidovem a Soldičem. 

Patrik Kincl na začátku září bojoval o titul šampiona KSW. Na Roberta Soldiče ale nestačil. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

NBA: LA Lakers porazili Boston rozdílem 15 bodů

LeBron James se postaral o 30 bodů, jeho parťák Westbrook přispěl 24 body. Nejproduktivnějším hráčem byl ale ve službách Celticu Jayson Tatum, který dal 34 bodů. Přesto Boston na Lakers nestačil rozdílem 15 bodů. Výsledky: LA Lakers – Boston Celtics 117:102, San Antonio Spurs – NY Knicks 108:121, Dallas Mavericks – Brooklyn Nets 99:102

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.