Krejčíková si zlepšila chuť ve čtyřhře. S parťačkou zahájily Turnaj mistryň vítězně

Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková na úvod Turnaje mistryň v Mexiku uspěly. V prvním zápase skupiny porazily pár Fichmanová / Olmosová 6:4 6:1 a udělaly důležitý krok k postupu ze skupiny.

České hráčky jsou považovány za jedny z největších favoritek celého turnaje, což potvrdily i v tomto zápase. Od začátku byly na kurtu lepší, což se promítlo i na skóre. Ztratily sice nadějné vedení 3:1, ale vzápětí si vzaly výhodu brejku zpátky a první set zdárně dopodávaly do stavu 6:4.

Druhý set už byl jednoznačnou záležitostí. Soupeřkám vzaly hned třikrát servis a na svém podání ztratily pouhé tři míče. Došly si tak pro pohodlnou výhru 6:1, která znamenala konec zápasu.

​Ve skupině se česká dvojice utká ještě s páry Hsiehová / Mertensová a Guarachiová / Krawczyková. Barboru Krejčíkovou k tomu ještě čekají zápasy ve dvouhře proti Muguruzaové a Karolíně Plíškové. Její úvodní zápas už ale tak úspěšný nebyl, když nestačila na Estonku Kontaveitovou, proti které neuhrála ani set.

Krejčíková se Siniakovou se na Turnaj mistryň dostaly i díky titulu na French Open.