Ostatní sporty

Hráči NBA se poprali přímo na palubovce. Dostali tučné pokuty

V závěru pátečního utkání mezi Utahem a Indianou stříkaly emoce na všechny strany. Hned několik hráčů se totiž přímo na hrací ploše popralo a čtyři z nich za to vyfasovali tučné pokuty. Basketbalisté Utahu Rudy Gobert, Donovan Mitchell, Joe Ingles a hráč Indiany Myles Turner si musí sáhnout do kapsy pro pokutu ve výši 20-35 tisíc dolarů (440-770 tisíc korun).

Utkání se již blížilo ke konci a čtyři minuty před závěrečnou sirénou vedla Indiana o deset bodů 102 - 92, když v tom Turner strčil do Gobertových zad při nájezdu na koš. Francouz ho pak na oplátku chytil za spodní část dresu. Tím celá potyčka začala.

O chvíli později u byli oba hráči v sobě a začali se prát. Rozhodčí měli plné ruce práce, aby je od sebe oddělili. Do strkanice se pak zapojili i další dva hráči Utahu Donovan Mitchell a Joe Ingles. Všichni čtyři byli následně vyloučeni. 

Související obsah

​Nezůstalo ale pouze u tohoto trestu. Všichni musí zaplatit tučnou pokutu. Nejhůře na tom je Gobert, kterého bude potyčka stát 35 tisíc dolarů (770 tisíc korun), Ingles zaplatí 30 tisíc dolarů (660 tisíc korun), Turner 25 tisíc dolarů (550 tisíc korun) a Mitcheĺl 20 tisíc dolarů (440 tisíc korun).

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sparta v přípravě opět zvítězila, vyšlápla si na Rostov

Fotbalisté pražské Sparty vyhráli v přípravě na jarní část sezony i druhý zápas, když na soustředění ve španělské Marbelle porazili ruský Rostov 2:0. Do sítě 14. týmu ruské ligy se trefil Haraslín a druhý gól byl vlastní. A to v podání Aleksandra Mukhina.