MMA

Filip Grznár slaví první výhru, v kleci knokautoval účastníka Superstar

Filip Grznár slaví první výhru, v kleci knokautoval účastníka Superstar
Filip Grznár | Zdroj: Profimedia.cz

Český kulturista Filip Grznár si po dvou nevydařených zápasech v organizaci XFN připsal první výhru v historii MMA. Ve druhém kole vyřídil Jaroslava Oláha a slaví premiérovou vítězství.

V pražském Kongresovém centru se uskutečnil galavečer organizace I Am Fighter. Jedním ze zápasů byl také souboj mezi kulturistou a youtuberem Filipem Grznárem a bývalým účastníkem novácké pěvecké show Superstar Jaroslavem Oláhem. Druhý jmenovaný se dříve věnoval boxu. 

Zápas byl vypsán ve váhové kategorii do 100 kilogramů. Podle sázkových kanceláří byl jasným favoritem Jaroslav Oláh, který se ale nakonec musel před šestatřicetiletým Grznárem sklonit. Ten jej ukončil ve druhém kole technickým knokautem. Po prohrách s Andradem a Řehákem to byla pro Grznára první výhra.

Související obsah

​Fanoušci jsou nadšení a někteří si z kontroverzního Grznára dělají srandu. Například jeho skok na klec se mu nevydařil a příznivci MMA v Česku se tomuto pokusu vyloženě vysmáli. "Chudák. Skákal na klec, ale nemohl tam dosáhnout," napsal v diskuzi jeden z fanoušků.

O víkendu se do klece vrátila šampionka Cyborg a opět vyhrála:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události