Kontroverzní Grznár hlásí návrat! Utká se s účastníkem SuperStar

Kontroverzní Grznár hlásí návrat! Utká se s účastníkem SuperStar
Kontroverzní kulturista Filip Grznár se znovu vrací do klece. Zdroj: 9gag/Profimedia.cz

Kongresové centrum v Praze zažije už brzy pořádnou show. 13. listopadu se na jeho půdě uskuteční slavnostní galavečer organizace I AM FIGHTER a na turnaji IAF 3 se představí i kontroverzní kulturista Filip Grznár, který vyzve Jaroslava Oláha. Nebudou ale chybět ani další zajímavá jména včetně veterána Poborského, Petra Berana nebo Martiny Jindrové.

Místo, kde MMA scéna vyrůstala, bude dějištěm další velké akce. Kongresové centrum v Praze, které v minulosti hostilo třeba legendární turnaj Heaven or Hell, tentokrát přivítá galavečer organizace I AM FIGHTER.

"Vždy zde byla parádní atmosféra. Co se týče prostorů s kapacitou do 1 500 lidí, je to nejlepší místo na bojové sporty u nás. Sám jsem tam byl tak sedmkrát, osmkrát. Poprvé jsem tam naživo viděl Melvina Manhoefa či Jörgena Krutha, naprostou světovou elitu kickboxu a také MMA," řekl o volbě místa pro turnaj IAF 3 jeden z promotérů akce Petr "Píno" Ondruš pro oficiální web organizace.

Program bude hodně nabitý. Do klece se totiž vrací kontroverzní kulturista Filip Grznár. Ten v kariéře prozatím zažil jen dvě porážky, a to v rámci zaniklé organizace XFN. Napotřetí bude usilovat o triumf proti další zajímavé osobě. Postaví se proti němu účastník reality show SuperStar Jaroslav Oláh, jenž v loňském ročníku vypadl těsně před semifinále. Oláh původně boxoval, potom však přešel na MMA.

Související obsah

Galavečer si nenechají ujít ani veterán Jaroslav "Číňan" Poborský, Petr Beran, Steven Krt nebo talentovaný Mario Brezovský. Mezi ženami budou bojovat opravdu velká jména. Martina Jindrová, jež má podepsanou smlouvu v prestižní PFL, či Petra Částková, která tento měsíc bojovala v Bellatoru.

Jaroslav Oláh už si vyzkoušel i trénink s Machem Muradovem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události