UFC nabídlo parádní podívanou. Holloway je o krok blíže k titulu

UFC nabídlo parádní podívanou. Holloway je o krok blíže k titulu
Max Holloway - Yair Rodríguez Zdroj: UFC

Fanoušci MMA si v noci ze soboty na neděli přišli na své. K vidění bylo pět parádních zápasů a především vrchol večera v podobě duelu mezi Maxem Hollowayem a Yairem Rodríguezem stál za to. Na body nakonec vyhrál prvně jmenovaný, čímž se opět přiblížil titulu šampiona, o který vyzve Alexandera Volkanovskiho, který oba borce po duelu náležitě ocenil.

Strhující podívaná mezi oběma ranaři byla k vidění od úvodního gongu. Rodríguez na začátku vsadil na taktiku útoku na spodní končetiny soupeře, která mu vycházela. Neméně úspěšný se svými útoky byl také jeho soupeř, takže v průběhu utkání byla k vidění i krev, která tekla Rodríguezovi pod levým okem. 

Holloway se během souboje několikrát pokusil o submisi, která mu ale ani jednou nevyšla. Jeho soupeř se totiž několikrát dokázal dostat z těžké pozice, kdy byl pod velkým tlakem. Ačkoliv Holloway ukázal téměř vše ze svého umění, nedokázal utkání ukončit před limitem.

To mu ale nakonec vůbec vadit nemusí, protože mu rozhodčí uznali vítězství na body 49:46, 48:47 a 48:47. Následně se oba dočkali také pochvaly od aktuálního šampiona pérové váhy Alexandera Volkankovskiho. "Skvělý boj! Konkurenceschopný výkon od obou, výborně, pánové," ocenil australský bojovník.

Výsledky UFC FIGHT NIGHT:

Sung Ja-tung -  Julio Arce - TKO ve druhém kole

Miguel Baeza - Khaos Williams - TKO ve třetím kole

Felicia Spnecerová - Leah Letsonová  - TKO ve třetím kole

Ben Rothwell - Marcos Rogério de Lima - TKO v prvním kole

Max Holloway - Yair Rodríguez 49:46, 48:47, 48:47

Cris Cyborg uhájila v Bellatoru titul šampionky, když soupeřku zničila za 92 vteřin.

Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

NBA: LA Lakers porazili Boston rozdílem 15 bodů

LeBron James se postaral o 30 bodů, jeho parťák Westbrook přispěl 24 body. Nejproduktivnějším hráčem byl ale ve službách Celticu Jayson Tatum, který dal 34 bodů. Přesto Boston na Lakers nestačil rozdílem 15 bodů. Výsledky: LA Lakers – Boston Celtics 117:102, San Antonio Spurs – NY Knicks 108:121, Dallas Mavericks – Brooklyn Nets 99:102

Krátká zpráva

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.