Fotbal

Chlapec chtěl dres, dočkal se nadávek. Neymar ho krásným gestem rozplakal

Chlapec chtěl dres, dočkal se nadávek. Neymar ho krásným gestem rozplakal
Fotbalista Neymar navštívil devítiletého hráče Santosu, který čelil nadávkám na sociálních sítích. Zdroj: Twitter PSGNewsINT

Devítiletý fotbalista brazilského Santosu si nevědomky zadělal na pořádné problémy. Po prohře dospělého celku ze Sao Paula proti Palmeiras totiž požádal o dres soupeře. Na sociálních sítích si pak musel vyslechnout řadu nadávek. K ošemetné situaci ale natočil video a dočkal se podpory od světové fotbalové superstar. Za malého hráče se totiž postavil slavný Neymar, který chlapce dokonce navštívil.

Brazilský Santos zkraje listopadu nestačil na Palmeiras a prohrál 0:2. Devítiletý Bruninho, který nastupuje za jeho mládež, ani tak neváhal a požádal brankáře vítězného celku o dres.

To mu však dali sežrat fanoušci, kteří se do chlapce na sociálních sítích pořádně pustili. A nadávkami rozhodně nešetřili. Malý fotbalista o události natočil video a získal si tak pozornost. Podporu mu následně vyjádřil i slavný odchovanec Santosu Neymar.

Související obsah

​Světová superstar hrající za PSG navíc přichystala chlapci parádní překvapení. Přišla ho totiž navštívit a přinesla mu i dva podepsané dresy. Bruninho hráče objal a rozplakal se radostí. Devětadvacetiletý Neymar tak udělal během reprezentačního srazu dobrý skutek.

Před reprezentační přestávkou Neymar vstřelil v dresu PSG dva góly do sítě Bordeaux:

TN.CZ
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události