šipky

Price na šipkařském Grand Slamu of Darts zaváhal, přesto má jistý postup

Šipkařský turnaj Grand Slam of Darts pokračoval dalším hracím dnem a zápasy ve skupinové fázi. Ostře sledovaný podnik v anglickém Wolverhamptonu, jehož vítěz vyinkasuje takřka čtyři miliony korun, přinesl velké překvapení. Světová jednička Gerwyn Price totiž nestačil na 78. hráče žebříčku Martina Schindlera.

I když už měl jistotu postupu, rozhodně nechtěl prohrát. Zápas proti Němci Schindlerovi na Grand Slamu of Darts se však superstar Gerwynu Priceovi nepovedl a prohrál v něm 4:5.

Související obsah

​Překvapení přinesl i další duel mezi Chorvatem Krčmarem a velšským šipkařem Williamsem. Ten totiž porazil žebříčkově daleko lépe postaveného Krčmara 5:1.

Výsledky zápasů základní skupiny na Grand Slam of Darts

C. Dobey – R. Joyce 5:3

G. Price – M. Schindler 4:5

B. Krčmar – J. Williams 1:5

J. Wade - R. Cross 5:2

B. Brooks - R. J. Rodriguez 5:3

J. Clayotn - M. King 5:4

K. Ratajski – N. Rafferty 4:5

S. Bunting – R. Rodriguez 1:5

 Tentokrát Gerwyn Price prohrál, v minulém zápase ale jasně dominoval a zvítězil 5:0:

TN.CZ
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Skvělý Michal Novák. Český běžec na lyžích dojel při SP v Lillehammeru pátý

Český běžec na lyžích Michal Novák zopakoval skvělý výsledek z minulého týdne a v závodě SP v norském Lillehammeru dojel pátý v závodě na 15 volnou technikou. Závod opanoval domácí Simen Hegstad Krüger.

Krátká zpráva

Sáblíková v závodě na 3 000 metrů pátá, opět vyhrála Schoutenová

Rychlobruslařka Martina Sáblíková skončila v závodě na 3000 metrů v Salt Lake City na 5. místě. Další zastávce Světového poháru vévodila Nizozemka Schoutenová, která vyhrála před druhou krajankou De Jongovou, třetí skončila Norka Wiklundová.

Krátká zpráva

Obránce Pardubic zapsal proti Třinci pět bodů, zlínský bek zase vstřelil hattrick

Hokejové Pardubice dokázaly ve 29. kole Tipsport extraligy porazit vedoucí Třinec. Přičinil se o to zejména obránce Košťálek, jenž si připsal pět asistencí. To Sparta zase padla s posledním Zlínem, za který zářil obránce Daniel Gazda. Zlínský bek vstřelil hattrick a navrch přidal jednu přihrávku. Výsledky Tipsport extraligy: Litvínov – Olomouc 3:4 Plzeň – Karlovy Vary 3:2 Vítkovice – Hradec Králové 1:2 v prodloužení Brno – Kladno 5:2 Pardubice – Třinec 6:3 Sparta – Zlín 4:6