Krejčíková se Siniakovou jsou na Turnaji mistryň stále neporaženy

České duo Krejčíková–Siniaková udržely na Turnaji mistryň suverenitu. I poslední zápas ve skupině proti Chilance Alexe Guarachiové a Američance Desirae Krawczykové vyhrály, ačkoli poprvé ztratily set.

V singlu to Krejčíkové nevyšlo a po porážce s krajankou Karolínou Plíškovou skončila na posledním místě. Ve čtyřhře si s parťačkou Kateřinou Siniakovou ale udržely neporazitelnost a zároveň první místo ve skupině El Tajín.

Chilsko-americké duo ale bylo první, které českým hráčkám dokázalo vzít set. Siniaková v úvodní sadě třikrát přišla o servis, naposledy ve dvanácté hře, a Češky prohrávaly 0:1. Druhý set se rozhodoval v tiebreaku, tam už byly české tenistky suverénní 7:3. V rozhodujícím třetím setu Češky za stavu 4:4 vyhrály tři míče v řadě a nakonec v super tiebreaku urvaly vítězství 10:7.

Krejčíková/Siniaková – Guarachi/Krawczyková 2:1 (5:7, 7:6, 10:7)

Postup do semifinále turnaje v mexické Guadalajaře měly jistý už před posledním zápasem. Siniaková s Krejčíkovou do semifinále postoupily i v roce 2018 v Singapuru. Tehdy jejich cesta skončila celkovým druhým místem.