Fotbal

Kúdela na podzim už nebude, prozradil Trpišovský. Jak je to s dalšími hráči?

Kúdela na podzim už nebude, prozradil Trpišovský. Jak je to s dalšími hráči?
Zdroj: Profimedia

Jak je to se zraněnými hráči Slavie? Trenér sešívaných Jindřich Trpišovský přišel s jasnými odpověďmi a naznačil, kdy by se slávistické opory mohly do kádru vrátit. Na podzim však bude trojice Kúdela, Hovorka a Provod stále mimo.

Fotbalová Slavia v letošní sezoně zatím tolik nedominuje. Můžou však za to také vážná zranění jejich opor. Před reprezentační pauzou tak bylo mimo osm hráčů a minimálně u třech je jisté, že si do konce podzimu nezahrají.

Jedná se zejména o stopera Davida Hovorku, který je mimo od ledna, a Lukáše Provoda, jenž si přivodil vážné zranění v květnu. Do konce roku si pak nekopne ani Ondřej Kúdela.

Související obsah

"David Hovorka půjde od ledna do plné zátěže, u Ondry Kúdely je to opakované vážné svalové zranění a na podzim už nebude, Lukáš Provod začne v lednu s týmem, ale do plné zátěže půjde až na začátku února," přišel s důležitým sdělením trenér Slavie Jindřich Trpišovský v rozhovoru pro klubový web. 

Právě na stoperu momentálně Slavii nejvíce tlačí bota. Kvůli zmíněným absencím se tak ve středu obrany zabydlel i 21letý švédský fotbalista Aiham Ousou a s jeho výkony jsou zatím v Edenu spokojení. "Aiham je vzorový příklad, jak by měla vypadat posila. Mladý hráč z druhé ligy, kapitán švédské jednadvacítky, zdravě sebevědomý. Jeho vývoj se shodou náhod zrychlil a jen to potvrzuje skvělou práci trenérů a skautů," dodal předseda Slavie Jaroslav Tvrdík.

Podívejte se, v jakých dresech letos Slavia hraje:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Lakers porazili Pistons 110:106, LeBron se postaral o 33 bodů

Výsledky NBA: Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 128:101, Toronto Raptors – Boston Celtics 97:109, LA Lakers – Detroit Pistons 110:106