Další sporty

VIDEO: Fotbalista brutálně napadl expřítelkyni před malým synem

Hráč amerického fotbalu Zac Stacy ukázal, že není tvrďák jenom na hřišti. Napadl totiž svou expřítelkyni, se kterou smýkl tak, že upadla na televizi. Situaci navíc přihlížel jejich pětiměsíční syn. Třicetiletý runningback následně utekl, po několika dnech ho ale zatkla policie.

Bývalý hráč týmu New York Jets původně přišel jen navštívit malého syna. Pro jeho expřítelkyni Kristin se jeho přítomnost v jejím příbytku ve floridském Oaklandu stala noční můrou. Americký fotbalista Zac Stacy totiž ženu napadl.

A to s pořádnou brutalitou. Nejprve ji vzal z gauče a hodil ji na blízkou televizi. Matka jeho dítěte na ni upadla a následně se zhroutila na zem. Situaci ještě zhoršil fakt, že obrazovka televize jí spadla na ruku. Stacy potom chvíli pochodoval po obývacím pokoji, řval na ni a následně s ní ještě znovu smýkl.

Související obsah

​Hrůzostrašné scéně celou dobu přihlížel jejich pětiměsíční syn. Muž, který v průběhu kariéry nastupoval kromě Jets za Saskatchewan či Memphis, následně utekl. Po několika dnech ho ale zatkla orlandská policie a umístila do vězení v Orange County.

TN.CZ
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky na MS podlehly Jižní Koreji 32:26

České reprezentantky podlehly v prvním zápase hlavní fáze mistrovství světa ve Španělsku výběru z Jižní Koreje rozdílem šesti bodů 32:26. Prohrou ztratily šanci na postup do čtvrtfinále. V poločase Korejky bodově utekly a do šatny šly s vedením 20:13, druhou půli ale vyhrály Češky 13:12. Nejvíce bodů (6) nastřílela Charlotte Cholevová. V pátek čeká výběr Jana Bašného tým Dánska.