Další sporty

První jízda byla dobrá, jsme na správné cestě, říká po 14. místě Fernstädtová

První jízda byla dobrá, jsme na správné cestě, říká po 14. místě Fernstädtová
Zdroj: Peter Macko

Česká skeletonistka Anna Fernstädtová má za sebou úvodní díl Světového poháru, který se jel v Innsbrucku. Na povedenou první jízdu ale nedokázala navázat. Druhá se jí nepovedla podle představ a nakonec dojela na 14. místě. Jak závod zhodnotila?

"Umístění není úplně dobré. Jsem spokojená s první jízdou. Tréninky jsem nemohla jít naplno a téměř celý týden jsem nemohla trénovat to, co jsem chtěla," rozpovídala se půvabná sportovkyně, kterou stále trochu omezovalo zraněné stehno.

"Při startech stehno ještě bolelo. V druhé jízdě jsem to pokazila, ale první byla vážně dobrá. Myslím, že jsme na dobré cestě," pokračovala v hodnocení 24letá skeletonistka.

Související obsah

​"Stehno už bylo lepší než v sobotu a v neděli. Při rozcvičce už jsem trošku běhala. Pak jsme dělali alternativní cviky, při kterých to nebolelo. Uvidíme, jak to bude bolet v dalším běhu," dodala.

A jak byla spokojená s rakouskou tratí? "Klasický Innsbruck. Tady rozhoduje většinou start. Člověk má dobrý základ a pak už se toho tolik neděje," doplnila na závěr.

Anna Fernstädtová startuje v letošní sezoně s novou speciální helmou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

České házenkářky se o překvapení nepostaraly. Na úvod MS nestačily na Němky

Česká házenkářská reprezentace odstartovala mistrovství světa prohrou s favorizovaným Německem v poměru 21:31. Nejlepší českou střelkyní byla Dominika Zachová, která se trefila čtyřikrát. V dalším utkání hrají svěřenkyně Jana Bašného s Maďarskem.