Další sporty

Prague Lions se do finále nepodívají. Postup jim unikl o jedno místo

Prague Lions se do finále nepodívají. Postup jim unikl o jedno místo
Anna Kellnerová na Prague Playoffs | Zdroj: Profimedia

Ani letos se český parkurový tým Prague Lions nepodívají do finále Global Championship Prague Playoffs. Tým i s českou jezdkyní Annou Kellnerovou skončil na prvním nepostupovém místě.

Prague Lions ve složení Jur Vrieling, Anna Kellnerová a Sergio Alvarez Moya skončili v semifinále, v konkurenci 12 týmů, na sedmém místě. Tedy jednu jedinou příčku od postupu do velkého finále.

České závodnici se příliš nepovedl úvod, když shodila hned první překážku. V dalším průběhu čistě nepřeskočila ještě další dvě a za nedodržení časového limitu jí a celému týmu přibyl jeden trestný bod. Nakonec svou jízdu ukončila s 13 trestnými body. Čistě nezajel ani jeden z jejích kolegů a dohromady Prague Lions nastřádali celkem 26 trestných bodů.

Související obsah

​Český tým držel dlouho postupové pozice a už to vypadalo nadějně. Jenže vše zakončil tým Valkenswaard United, který posbíral pouze 17 trestných bodů. Vše završil čistou jízdou Švéd Peder Fredricson a on i jeho parťáci se mohli radovat z druhého místa a postupu do finále. Semifinálové jízdy ovládl tým Shanghai Swans, který nasbíral stejný počet trestných bodů, ale v součtu měl lepší čas.

Anna Kellnerová byla ještě před závody hostem Snídaně s Novou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události