Citizens si pohráli s Evertonem jako kočka s myší, vyhrál i Tottenham

Manchester City v dalším kole Premier League porazil Everton | Zdroj: Profimedia.cz

Nedělní program anglické fotbalové ligy nabídl dvojici zápasů. Manchester City porazil Everton vysoko 3:0, když se postupně trefili Sterling, Rodri a Silva. Tottenham přehrál Leeds těsným výsledkem 2:1.

Manchester City se v rámci 12. kola anglické Premier League utkal s Evertonem a soupeře srazil třemi brankami. Do vedení dostal domácí v závěru prvního poločasu Raheem Sterling, který otevřel skóre parádní šajtlí k pravé tyči.

Následně navýšil vedení v 55. minutě Rodri. Definitivní podobu skóre dal čtyři minuty před koncem Silva. Ten propálil Pickforda ranou zblízka.

​V dalším nedělním duelu přivítal Tottenham Leeds a od 44. minuty musel dotahovat náskok soupeře. Poté udeřili Höjbjerg a Reguilón a domácí fanoušci se mohli radovat z otočky i výhry.