Třetí Freiburg překvapivě nestačil na Frankfurt. Prohrál podruhé v řadě

Fotbalová Bundesliga měla v neděli na programu dva zápasy. Do hry šel třetí Freiburg, který ale doma nečekaně padl s Frankfurtem 0:2. Ve druhém duelu Mohuč remizovala s Kolínem.

Úvodní branka v souboji Freiburgu a Frankfurtu přišla v 35. minutě, když se v pokutovém území dostal k míči Jesper Lindström a zakončil naprosto přesně. Přitom tentýž hráč pár minut předtím velkou šanci zahodil.

Na 2:0 dali hosté minutu před koncem prvního poločasu. Filip Kostič zahrával přímý kop z velké dálky. Jeho centr měl původně nejspíš mířit na hlavu jednoho z jeho parťáků, ale k překvapení všech míč zaplul do branky.