Chcete pracovat pro Conora McGregora? Ranař z UFC zveřejnil zajímavou nabídku

Chcete pracovat pro Conora McGregora? Ranař z UFC zveřejnil zajímavou nabídku
Zdroj: profimedia.cz

Conor McGregor zveřejnil pro milovníky smíšených bojových sportů s prvotřídní angličtinou pracovní nabídku snů. The Mac Life hledá nové zaměstnance.

Cestovat po světě, být za to placený, informovat o dění v UFC a dělat rozhovory s ikonami moderního MMA? Tak to všechno nabízí Conor McGregor.

“S radostí oznamují, že nabíráme v TheMacLife! Cestujte po světě, za plat, s proplacenými náklady a pokrývejte dění největší zápasnické společnosti na světě – UFC. Přístup k nejlepším zápasníkům světa a osobnostem tohoto sportu. Ozvěte se na info@maclife.com. Hodně štěstí, budoucí týme,“ zveřejnil nabídku irský zápasník.

TheMacLife je sportovní medium, které spadá pod společnost McGregor Sports and Entertainments, přinášející denně novinky ze světa bojových sportů a především informuje o dění kolem irského šampiona. Web byl poprvé spuštěn v roce 2016.

Nabídka na sociálních sítích rychle vyvolala vlnu ohlasů. Kromě řady fanoušků, kteří se na pozici údajně hlásí, se objevují i tací, kteří upozorňují na McGregorovy přešlapy, vymýšlejí vtipné komentáře a upozorňují na výsledky posledních zápasů.

Kromě posily mediální týmu se McGregorovi mohou hlásit i trenéři baseballu. Naposledy se při nadhozu totiž moc nepředvedl:

​Pokud byste sami uvažovali o zaslání životopisu, dbejte na uvedení správné emailové adresy. McGregor totiž v publikovaném inzerátu, jak upozornil jeden z fanoušků na twitteru, vypustil anglický člen “the“. Správná emailová adresa je info@themaclife.com.

Conor McGregor (22-6) z posledních čtyř zápasů vyhrál jen jediný – v roce 2020 s Donaldem Cerrone. V současnosti rehabilituje nohu, kterou si zlomil ve třetím zápase s Dustinem Poirierem. Kdy se do klece vrátí, zatím není jisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události