Další sporty

Paranoia u hvězdy NFL? Chtějí mě zabít, říkal Griffen s pistolí v ruce

Paranoia u hvězdy NFL? Chtějí mě zabít, říkal Griffen s pistolí v ruce
Zdroj: Profimedia.cz

Jeden z nejlepších hráčů Minnesoty Vikings v NFL v ohrožení? Takhle to cítil Everson Griffen, který na sociálních sítích pózoval se zbraní v ruce a volal o pomoc. Údajně jej chtěl někdo zavraždit. Do domu třiatřicetiletého obránce byla dokonce přivolána policie.

"Krátce po třetí hodině ranní zavolal Griffen z bydliště na linku 911 a řekl, že někdo je v jeho domě, a že potřebuje pomoc od policie. Griffen zároveň dispečerovi prozradil, že střílel ze zbraně, ale nikdo nebyl zraněn," stálo v policejním prohlášení o situaci. Griffen nahrál video na sociální sítě, kde měl v ruce zbraň a popisoval vzniklou situaci. 

"Toto je má zbraň, registrovaná na mě. Jsem ve svém domě," říkal ve videu na sociálních sítích obránce Minnesoty Vikings. Zástupci týmu poté pomáhali Griffenovi v jeho domě. Objevila se také konverzace s jeho agentem, jelikož ho hráč prosil o pomoc. Američan měl již v minulosti problémy s duševním zdravím.

V roce 2018 se omluvil za nervové zhroucení poté, co vyhrožoval zastřelením personálu hotelu. Následně souhlasil s navštívením nemocnice, ale do té nedorazil. Vyskočil totiž z jedoucí sanitky. 

Související obsah

Minnesotský hráč zároveň dodává, že zbraň byla registrována, a že ví, kde si ji pořídil. Podpory se mu dostalo od jeho týmu i spoluhráčů. "Naší jedinou starostí je v tuto chvíli bezpečnost a blaho Eversona a jeho rodiny," pronesli Vikings. Dalvin Cook, running back Minnesoty Vikings, na tiskové konferenci pronesl: "Je to můj bratr, jen chci, aby byl v pohodě."

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události