Fotbal

Fanoušci Feyenoordu řádí v Praze. Odpálili pyrotechniku a probíhaly i rvačky

Velké utkání čeká pražskou Slavii i nizozemský Feyenoord v Evropské konferenční lize. Fanoušci hostujícího celku jsou v centru Prahy, vytrvale fandí a došlo i ke rvačce. Pražská policie zároveň posílila své řady o muže z dalších měst a hlídá problémové skupinky fanoušků. Do Vršovic míří až tři tisícovky fanoušků

Před večerním utkáním se stovky fanoušků nizozemského Feyenoordu potkaly na Staroměstském náměstí. Početné skupinky hlídala pražská policie a došlo také k menším rvačkám. Policie rozvášněný dav rozehnala a jeden fanoušek skončil na zemi, nechyběla ani pyrotechnika.

Fanoušci Feyenoordu poté ukázali vlajku a z náměstí se vydali směrem do Vršovic. Policie řídila "peloton" a fanoušci Feyenoordu k vytrvalému fandění přidali i pyrotechniku v barvách svého týmu a přidali také zelenou.

Problémy přišly také v noci ze středy na čtvrtek, kdy byl zadržen jeden fanoušek. V podvečer hodil světlici mezi lidi v centru hlavního města a poranil turistku. Utkání o důležité body se hraje v Edenu v 18:45.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události