Florbalový Tatran slaví 30 let. K výročí zveřejní i film

Tatran Střešovice Zdroj: Tatran Střešovice

Historicky nejúspěšnější český florbalový klub Tatran Střešovice slaví 30leté jubileum. A ku příležitosti toho vyšle do světa také film, který shrne celou bohatou historii pražského celku.

O úspěších Tatranu se nemusíme dlouho bavit. Českou nejvyšší soutěž mužský A-tým vyhrál 16x. Nyní na to navazují i mládežníci Střešovic. Naprosto suverénním způsobem si vedou dorostenci i junioři.

Tatran je vůbec nejstarším florbalovým klubem v České republice. A klub tak chtěl natočit sérii několika minidokumentů. Nakonec se rozhodl pro dokumentární film.

Ve filmu jsou použity archivní i současné záběry. A nabídne i pohled do zákulisí klubu, a to už od vzniku, tedy od počátku devadesátých let. Film se samozřejmě věnuje i zlatému věku Tatranu, ale nabídne i záběry z mistrovství světa.