Hokej

Zranění Davida Kämpfa není vážné, český útočník se vrátil do tréninku

Zranění Davida Kämpfa není vážné, český útočník se vrátil do tréninku
Zdroj: profimedia.cz

Český útočník David Kämpf je po ošklivém, ale nejspíše nezaviněném střetu s Rasmusem Kuparim v pořádku a zapojil se hned do tréninkového procesu. Vypadá to tedy, že zdravotní stav torontské čtyřiašedesátky je dobrý.

Šestadvacetiletý rodák ze severočeského Jirkova patří v letošní sezóně mezi příjemné překvapení Toronta Maple Leafs. Především funguje spolupráce s Ondřejem Kašem, se kterým vyrůstal a ve stejnou dobu nakoukli i do dospělého hokeje. 

V utkání s Los Angeles David Kämpf odehrál jen deset sekund, jelikož jej trefil ramenem do obličeje jednadvacetiletý mladík Rasmus Kupari. "Uvidíme, jak na tom bude v pátek na tréninku. Rozhodneme se těsně před zápasem, ale byl to pro něj velmi pozitivní den," pronesl trenér Sheldon Keefe po tréninku. 

https://twitter.com/MapIeLeafsPR/status/1464089292842614785

Související obsah

​Během tréninku trénoval Kämpf ve formaci s Waynem Simmondsem a Nickem Ritchiem. Parťák Ondřej Kaše netrénoval, ale nejedná se o žádný zdravotní problém. Odchovanec chomutovského hokeje má v letošním ročníku šest bodů v jednadvaceti duelech. 

Takto funguje česká spolupráce mezi Kämpfem a Kašem v praxi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sparta v přípravě opět zvítězila, vyšlápla si na Rostov

Fotbalisté pražské Sparty vyhráli v přípravě na jarní část sezony i druhý zápas, když na soustředění ve španělské Marbelle porazili ruský Rostov 2:0. Do sítě 14. týmu ruské ligy se trefil Haraslín a druhý gól byl vlastní. A to v podání Aleksandra Mukhina.