V tomto se vážně nedalo hrát. Utkání na Slovensku bylo předčasně ukončeno

Předehrávka šestnácté ligy mezi Žilinou a Senicou se nedohrálo. Mohlo za to nepříznivé počasí, kdy od začátku utkání velmi hustě sněžilo a rozhodčí Smolák se o poločasové přestávce rozhodl, že zápas za stavu 1:1 předčasně ukončí. Jestli se bude celý duel opakovat, nebo se dohraje pouze druhý poločas, se teprve rozhodne.

Žilině patří v aktuální tabulce slovenské ligy až páté místo na a na první Slovan Bratislava ztrácí propastných šestnáct bodů. V utkání proti deváté Senici tak musela nutně bodovat, ale od začátku utkání musela bojovat nejen proti soupeři, ale také s nepříznivým počasím.

V šestnácté minutě se navíc Senica dostala do vedení. Vikriho střelu sice nejdříve zablokoval obránce, ale stejný hráč se dostal k míči znovu a tvrdou ranou poslal domácí překvapivě do vedení. Po půlhodině hry se ale Žilině podařilo srovnat. Jánošík obešel obránce, následně se míč odrazil k Slebodníkovi, jehož střelu si srazil do vlastní branky Halabrín.

​​Do druhého poločasu už ale týmy nenastoupily. Rozhodčí sice nejdříve posunul začátek druhé půle, ale jelikož se počasí nelepšilo a naopak chumelilo čím dál tím víc, rozhodl se utkání předčasně ukončit.

FK Senica - MŠK Žilina 1:1 - utkání předčasně ukončeno po prvním poločase

16. Maulana Vikri - 33. Halabrín (vl.)

Sparta v přípravě opět zvítězila, vyšlápla si na Rostov

Fotbalisté pražské Sparty vyhráli v přípravě na jarní část sezony i druhý zápas, když na soustředění ve španělské Marbelle porazili ruský Rostov 2:0. Do sítě 14. týmu ruské ligy se trefil Haraslín a druhý gól byl vlastní. A to v podání Aleksandra Mukhina.