Ramosova premiéra v dresu PSG byla vítězná, Messi se blýskl asistencemi

Utkání proti Saint-Etienne bylo památným pro Sergia Ramose. Odbyl si totiž svoji premiéru v dresu PSG. I přes to, že se domácí dokázali dostat do vedení, šli těsně před poločasem do desíti, čehož dokázalo PSG využít. Zasloužil se o to dvěma góly hlavně stoper Marquinhos a Messi asistoval na všechny tři góly.

PSG bylo v utkání proti Saint-Etienne jasným favoritem. Do vedení mohlo jít už v páté minutě, když po povedené kombinaci Messi šel před branku Neymara a brazilská hvězda neměla problém skórovat do prázdné branky. Rozhodčí ale následně odhalili, že se útočník PSG nacházel v ofsajdu, a tak branku neuznal.

Ve 14. minutě se pak do velké šance dostal Mbappé, když utíkal sám na brankáře, ale ten mu střelu vyrazil nohou. V úvodních patnácti minutách vytvářelo PSG velký tlak, ale nedokázalo jej využít, a tak překvapivě udeřili domácí. Vahbí Chazrí načechral výstavní míč do vápna, kde našel Denise Bouangu, který poslal Saint-Etienne do vedení.

Těsně před poločasem se do velké šance dostal opět Mbappé, ale ani napodruhé brankáře domácích nepřekonal. Před odchodem do šaten zahrál francouzský útočník hlavní roli znovu. Unikal obráncům soupeře a Kolodziejczak jej zastavil skluzem nedovoleným soupeřem a rozhodčí neváhal s červenou kartou.

​Následoval volný přímý kop, ke kterému se postavil Messi. Ten poslal přesný centr na hlavu Marquinhose, který srovnal skóre. Ve druhém poločase se favorizovaný tým dostal do velkých šancí, ale Mbappé ani Neymar neuspěli. Vytouženého druhého gólu se PSG dočkalo v 79. minutě. Messi prostrčil míč do vápna na Di Maríu, který utaženou střelou na zadní tyč upravil skóre na 2:1.

Poté ale přišla obrovská nepříjemnost pro PSG. Brazilec Neymar po souboji hodně ošklivě došlápl a musel být odnesen na nosítkách. Podle výrazu v jeho tváři to vypadalo hodně ošklivě. Nicméně i bez něj dokázal tým z hlavního města skórovat potřetí, když Marquinhos hlavou přidal druhý gól v utkání.