Další sporty

Hvězdný LeBron James nechal vyhodit dva fanoušky. Prý mu přáli smrt

Basketbalový zápas zámořské NBA mezi LA Lakers a Indianou Pacers měl netradiční vložku. Hvězdný LeBron James totiž nechal vyvést dva fanoušky, kteří na jeho adresu utrousili velmi nahlas hodně nehezké poznámky. Podle očitých svědků přáli basketbalové superstar smrt.

Nedávný duel nejlepší basketbalové soutěže světa mezi losangeleskými Lakers a Pacers z Indiany byl z mnoha důvodů hodně zajímavý. Ikonický LeBron James při něm předvedl obscénní gesto, za které vyfasoval od vedení NBA pokutu ve výši 350 000 korun.

To ale nebylo zdaleka vše. Populární basketbalista totiž v průběhu zápasu nechal z hlediště vykázat dvojici fanoušků, kteří ho prý počastovali řadou nadávek. Žena a muž si nebrali servítky a přáli Jamesovi smrt při automobilové nehodě.

Související obsah

​Pořadatelé je nejprve požádali, aby se uklidnili, to ale nepomohlo. A tak musel zasáhnout sám hvězdný LeBron. Dvojice si tak musela sbalit věci a zápas opustit. Že se to ani jednomu z nich nelíbilo, bylo patrné. Žena nasadila smutný výraz a vypadalo to, že ji vyhazov i rozplakal.

TN.CZ
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události