Další sporty

Mistr světa se nestačí omlouvat: Usnul přímo během hry, nakonec partii prohrál

Mistr světa se nestačí omlouvat: Usnul přímo během hry, nakonec partii prohrál
Zdroj: profimedia.cz

Snookerová legenda Mark Williams má z ostudy kabát. Na snookerovém turnaji UK Championship zaspal, a to přímo během rozehrané partie s Anthonym Hamiltonem.

Hra v pozdních hodinách na UK Championship byla na 46letého trojnásobného světového šampiona prostě moc. Zatímco za stavu 3:2 čekal, než jeho soupeř odehraje, tak si ve svém křesílku dal krátkého šlofíka.

"Rád bych se omluvil každému, kdo to dnes viděl. Za 30 let mezi profesionály jsem v křesle nikdy neusnul. Hlava mi klesla, po probuzení jsem vůbec netušil, co se posledních pět sekund dělo," komentoval devátý hráč světa s hanbou a nadějí, že kamery jeho faux pas nezaregistrovaly, krátké zdřímnutí. 

Související obsah

​Kromě pozdního času za důvod rychlého odpočinku určil nedávno prodělaný covid-19. Nemocí si prošel v říjnu a podle všeho jeho organismus ještě není v plné síle. "Je to rozhodně lepší, než to bylo před pár týdny. Prostě to musím překonat, ale s nočními zápasy budu trochu bojovat," pokračoval Velšan.

Tady nezaspíte! Korejský mistr hraje karambol bez tága s neuvěřitelnou přesností:

​Ačkoli Williams vedl 4:2, nakonec partii s 56. hráčem světa prohrál, a to v poměru 5:6. Příště se představí na Scottish Open, kde se hrají kratší zápasy. "Hraje se na čtyři vítězné, takže to bych měl zvládnout zůstat vzhůru," vtipkoval bývalý mistr světa.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Smíšenou čtyřhru na Australian Open vyhráli Mladenovičová a Dodig

První grandslam sezony opanovala ve smíšené čtyřhře dvojice Kristina Mladenovičová a Ivan Dodig. Ti ve finále porazili australský pár Fourlisová-Kubler 2:0 na sety a mohli se na Australian Open radovat z titulu.

Krátká zpráva

Výsledky nočních zápasů NBA

Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers 105:87, Golden State Warriors - Minnesota Timberwolves 124:115

Krátká zpráva

Pardubice prodloužily vítěznou sérii, po obratu překonaly Plzeň v prodloužení

Druhý tým hokejové extraligy HC Dynamo Pardubice prodloužil vítěznou sérii na sedm utkání. V Plzni sice po trefách Přikryla a Bulíře prohrával 0:2, ale ve třetí třetině se vrátil do hry po gólech Camary, Robertsona a Cienciala. Za Indiány srovnal Kaňák a za stavu 3:3 poslal utkání do prodloužení. Pardubice dokonaly obrat, když se po třech minutách znovu trefil Camara. Na první Třinec ztrácejí šest bodů, Plzeň je čtvrtá.

Krátká zpráva

Hokejovou extraligu od příští sezony po deseti letech převezme APK LH

Českou hokejovou extraligu by měla od příští sezony od svazu převzít Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. APK LH řídila ligu naposledy v roce 2012, kdy ji v červnu převzal Český svaz ledního hokeje. Na dnešní valné hromadě převzetí odsouhlasily jednotlivé kluby a domluvily se i s vedením svazu. Pod staronovým vedením by se měla odehrát už sezóna 2022/23.