Takhle se připravuje šampion UFC! Ngannou se při tréninku postavil přesile

Francis Ngannou se podělil o netradiční metodu tréninku. V přípravě na UFC 270, kde ho čeká první obhajoba pásu těžké váhy, se postavil hned dvěma sparingům. A oběma naložil.

"Black Friday nabídka, dvojí nakopání zadku za cenu jednoho" je volný překlad popisku u úsměvného videa, které Ngannou sdílel na sociálních sítích během amerického svátku slev.

V gymu Xtreme Couture MMA, kde mimochodem při pobytu v Las Vegas trénuje i David Dvořák, si zaspároval hned s dvěma protivníky a oba pořádně prohnal po tělocvičně. Jeden se vyhnul nakládačce rychlou kapitulací, druhý ovšem skončil pod šampionem na zemi, kde trpěl jedním úderem za druhým.

Související obsah

Na UFC 270 ovšem čeká šampiona mnohem těžší boj. O korunu těžké váhy se ho pokusí připravit prozatímní šampion Ciryl Gane (10-0). O neporaženém vyzyvateli se mluví jako o ukázkovém příkladu moderního MMA, kde se schopnosti kloubí se zápasnickou inteligencí. Aby se Ngannou lépe připravil na jeho styl, kromě dvou zbitých soupeřů ve videu přizval do svého kempu také kickboxerského šampiona GLORY Rica Verhoevena.

Ngannou naposledy zápasil v březnu 2021 na UFC 260, kdy v odvetném souboji knokautoval Stipeho Miočiče a po šesti letech v UFC usedl na trůn těžké váhy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události