Fotbal

V Premier League zkolaboval fanoušek, Alonso mu nejspíše zachránil život

V Premier League zkolaboval fanoušek, Alonso mu nejspíše zachránil život
Marcos Alonso upozorňuje na kolaps fanouška Zdroj: profimedia.cz

Až děsivě odstartovalo utkání Premier League mezi Watfordem a londýnskou Chelsea. Po přibližně deseti minutách prodělal srdeční zástavu jeden z fanoušků domácího celku, upozornil na to obránce Chelsea Marcos Alonso, který fanouškovi možná zachránil život.

Utkání mezi Watfordem a Chelsea nezačalo vůbec dobře. Kolem dvanácté minuty se hra přerušila, jeden z fanoušků domácího celku totiž prodělal srdeční zástavu a přispěchali mu na pomoc záchranáři. Incidentu si mezi prvními všiml španělský obránce Marcos Alonso, který ukazoval do hlediště na vzniklou situaci.

Duel byl přerušen více jak třicet minut a hráči se odebrali do kabin. Mezitím se v ochozech Vicarage Road bojovalo o život, který se zdá být zachráněn. Po několika minutách bylo oznámeno, že je fanoušek v pořádku a ve stabilizovaném stavu. Duel poté pokračoval ve stopáži, kde skončil před incidentem. 

Související obsah

Pomáhali doktoři domácího i hostujícího celku, kteří jsou nyní společně se zmiňovaným hráčem Chelsea za hrdiny. Fanoušci domácího celku dokonce doktory londýnského klubu odměnili bouřlivým potleskem a opět se ukázalo, že fotbal spojuje. Naprosto dojemný příběh má dobrý konec. 

V Lize mistrů se Chelsea naposledy utkala s Juventusem, kterému vrátila porážku z Itálie. Podívejte se na sestřih:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Pardubice prodloužily vítěznou sérii, po obratu překonali Plzeň v prodloužení

Druhý tým hokejové extraligy HC Dynamo Pardubice prodloužil vítěznou sérii na sedm utkání. V Plzni sice po trefách Přikryla a Bulíře prohrával 0:2, ale ve třetí třetině se vrátil do hry po gólech Camary, Robertsona a Cienciala. Za Indiány srovnal Kaňák a za stavu 3:3 poslal utkání do prodloužení. Pardubice dokonaly obrat, když se po třech minutách znovu trefil Camara. Na první Třinec ztrácejí šest bodů, Plzeň je čtvrtá.

Krátká zpráva

Hokejovou extraligu od příští sezony po deseti letech převezme APK LH

Českou hokejovou extraligu by měla od příští sezony od svazu převzít Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. APK LH řídila ligu naposledy v roce 2012, kdy ji v červnu převzal Český svaz ledního hokeje. Na dnešní valné hromadě převzetí odsouhlasily jednotlivé kluby a domluvily se i s vedením svazu. Pod staronovým vedením by se měla odehrát už sezóna 2022/23.