Fotbal

V Premier League zkolaboval fanoušek, Alonso mu nejspíše zachránil život

V Premier League zkolaboval fanoušek, Alonso mu nejspíše zachránil život
Marcos Alonso upozorňuje na kolaps fanouška | Zdroj: profimedia.cz

Až děsivě odstartovalo utkání Premier League mezi Watfordem a londýnskou Chelsea. Po přibližně deseti minutách prodělal srdeční zástavu jeden z fanoušků domácího celku, upozornil na to obránce Chelsea Marcos Alonso, který fanouškovi možná zachránil život.

Utkání mezi Watfordem a Chelsea nezačalo vůbec dobře. Kolem dvanácté minuty se hra přerušila, jeden z fanoušků domácího celku totiž prodělal srdeční zástavu a přispěchali mu na pomoc záchranáři. Incidentu si mezi prvními všiml španělský obránce Marcos Alonso, který ukazoval do hlediště na vzniklou situaci.

Duel byl přerušen více jak třicet minut a hráči se odebrali do kabin. Mezitím se v ochozech Vicarage Road bojovalo o život, který se zdá být zachráněn. Po několika minutách bylo oznámeno, že je fanoušek v pořádku a ve stabilizovaném stavu. Duel poté pokračoval ve stopáži, kde skončil před incidentem. 

Související obsah

Pomáhali doktoři domácího i hostujícího celku, kteří jsou nyní společně se zmiňovaným hráčem Chelsea za hrdiny. Fanoušci domácího celku dokonce doktory londýnského klubu odměnili bouřlivým potleskem a opět se ukázalo, že fotbal spojuje. Naprosto dojemný příběh má dobrý konec. 

V Lize mistrů se Chelsea naposledy utkala s Juventusem, kterému vrátila porážku z Itálie. Podívejte se na sestřih:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události