Satoranský se blýskl povedenou trojkou a dalšími koši, debakl ale neodvrátil

Basketbalista Tomáš Satoranský zapsal v utkání proti Dallasu šest bodů, když zaznamenal trojku, koš za dva body a jeden trestný hod. K tomu přidal čtyři doskoky a jednu asistenci, ale stačilo to pouze ke zmírnění porážky jeho New Orleans 107:139. Pelikáni tak nenavázali na úspěšné období, kdy z posledních čtyř zápasů dokázali třikrát vyhrát. Na výhru nedosáhla ani Oklahoma Víta Krejčího, když na své palubovce podlehla Houstonu 110:114. Český hráč do utkání opět nenastoupil.

Pardubice prodloužily vítěznou sérii, po obratu překonali Plzeň v prodloužení

Druhý tým hokejové extraligy HC Dynamo Pardubice prodloužil vítěznou sérii na sedm utkání. V Plzni sice po trefách Přikryla a Bulíře prohrával 0:2, ale ve třetí třetině se vrátil do hry po gólech Camary, Robertsona a Cienciala. Za Indiány srovnal Kaňák a za stavu 3:3 poslal utkání do prodloužení. Pardubice dokonaly obrat, když se po třech minutách znovu trefil Camara. Na první Třinec ztrácejí šest bodů, Plzeň je čtvrtá.

Hokejovou extraligu od příští sezony po deseti letech převezme APK LH

Českou hokejovou extraligu by měla od příští sezony od svazu převzít Asociace profesionálních klubů ledního hokeje. APK LH řídila ligu naposledy v roce 2012, kdy ji v červnu převzal Český svaz ledního hokeje. Na dnešní valné hromadě převzetí odsouhlasily jednotlivé kluby a domluvily se i s vedením svazu. Pod staronovým vedením by se měla odehrát už sezóna 2022/23.