Kouč Rangnick zažil vítěznou premiéru, Manchester porazil Crystal Palace

Hráči Manchesteru United v zápase s Crystal Palace. Zdroj: Profimedia.cz

Rafael Rangnick si užil vítězný debut na lavičce Manchesteru United. Rudí ďáblové se v rámci 15. kola fotbalové Premier League utkali s Crystal Palace a zvítězili těsným rozdílem 1:0. Triumfoval také Tottenham, který rozstřílel Norwich třemi trefami. Z remízy proti Brentfordu se radoval Leeds, jenž vyrovnal v páté minutě nastavení.

Manchester United se v 15. kole Premier League utkal s Crystal Palace a přestože byl mírným favoritem, nemohl se dlouho probít přes obranu soupeře. V nastavení prvního poločasu se dostal do dobré pozice Dalot, ranou z hranice velkého vápna ale přestřelil. Rudí ďáblové tak mohli oslavovat až v 78. minutě. Greenwood posunul míč na Ferda, jenž projektilem z první zacílil do horního rohu Guaitovy svatyně. Víc branek už na Old Trafford nepadlo a Rangnick si připsal vítěznou premiéru.

​Tottenham si proti Norwichi s chutí zastřílel a po gólech Moury, Sáncheze a Son Hung-mina vyhrál 3:0. Hráči Brentfordu přišli o vítězství nad Leedsem, který sice až do 90. minuty prohrával, v 5. minutě nastavení však udeřil a vybojoval remízu.

Výsledky nedělního programu 15. kola Premier League:

Leeds United – Brentford FC 2:2 (1:0)
Branky: 27. T. Roberts, 90+5. Bamford – 53. Baptiste, 61. Canós

Manchester United – Crystal Palace FC 1:0 (0:0)
Branky:
78. Fred

Tottenham Hotspur – Norwich City 3:0 (1:0)
Branky: 10. Lucas Moura, 67. D. Sánchez, 77. Son Hung-min

Aston Villa FC – Leicester City 2:1 (1:1)
Branky:
17. a 54. Konsa - 14. Barnes

v Lize mistrů se Manchesteru daří. Naposledy v evropských pohárech srazil Villareal:

Sparta v přípravě opět zvítězila, vyšlápla si na Rostov

Fotbalisté pražské Sparty vyhráli v přípravě na jarní část sezony i druhý zápas, když na soustředění ve španělské Marbelle porazili ruský Rostov 2:0. Do sítě 14. týmu ruské ligy se trefil Haraslín a druhý gól byl vlastní. A to v podání Aleksandra Mukhina.