Kapříci připluli? Tým v Kolumbii vyhrál díky neuvěřitelným scénám v závěru

Pozoruhodný gól v zápase Llanores - Union Magdalena | Zdroj: Twitter @ElVarCentral

"Ivánku, kamaráde, vždyť on se ten fotbal sám neudělá." Tyto hlášky se člověku derou na mysl, když vidí, jaký gól v sobotu rozhodl utkání druhé nejvyšší kolumbijské ligy mezi Llaneros a Unión Magdalena. Hosté potřebovali zápas nutně vyhrát, aby postoupili, což se jim povedlo díky gólům v 95. a 96. minutě. Hlavně druhá branka stojí za pozornost.

Tým Unión Magdalena prohrával od 81. minuty 0:1. Aby mohl pomýšlet na postup, musel do konce utkání skóre nutně otočit, což se dlouho nedařilo, ale v 95. minutě vyrovnal Gonzalez na 1:1, čímž vykřesal jiskřičku naděje. Pak se na trávníku začaly dít věci, které udivují celý fotbalový svět.

Podle toho, jak se hráči na trávníku chovali, to vypadalo, že jedinému brankáři domácích Kevinu Armestovi bylo zamlčeno, jak zní domluva obou celků. Nejdříve Jose Vega prošel naprosto bez povšimnutí pokutovým územím soupeře. Tam jej ale zřejmě překvapil nečekaně vzdorující brankář, který mu padl pod nohy a vzápětí se ho vydal pronásledovat, když viděl nečinnost svých spoluhráčů.

Branku ale nechal odkrytou, a tak Vega přihrál Jonathanu Segurovi, který neměl problém skórovat. I proto, že oba obránci, kteří stáli před ním, neprojevili vůbec žádný zájem mu v gólu zabránit.