Fotbal

Hvězda MLS má problém. Zbraní ohrožovala nezletilého mladíka

Hvězda MLS má problém. Zbraní ohrožovala nezletilého mladíka
Emanuel Reynoso Zdroj: Profimedia.cz

Zřejmě dost velký průšvih má na svých bedrech argentinský fotbalista Emanuel Reynoso, který aktuálně působí v MLS za Minnesotu United. V rodné zemi měl udeřit a zbraní vyhrožovat šestnáctiletému mladíkovi. Incident se vyšetřuje a vyjádřil se také zaměstnavatel šestadvacetiletého záložníka.

K incidentu mělo dojít v nejmenované městské čtvrti v rodné Argentině. Podle deníku La Nacion došlo k vyšetřování sobotního večírku a žalobci žádají informace potvrzující Reynosovu přítomnost. "Jsme si vědomi údajného incidentu, který se týká Emanuela Reynosa. Tuto záležitost bereme vážně a shromažďujeme co nejvíce informací. V tuto chvíli nebudeme poskytovat žádný další komentář," vyjádřila se Minnesota. 

Není to poprvé, co Reynosovo jméno figuruje ve spojení se střelnou zbraní. V roce 2014 byl při pokusu o loupež střelen do nohy a o tři roky později byl obviněn ze střelby ze zbraně, ale tehdy nebyl nikdo zraněn. "Nezúčastnil jsem se, ale byl jsem tam se svými přáteli," pronesl po pár letech v reakci na tyto události. 

Související obsah

Šestadvacetiletý záložník patří mezi nejlepší hráče Minnesoty United. V minulém roce vstřelil dvě branky a přidal čtrnáct asistencí, v letošním ročníku se prosadil gólově pětkrát a přidal osm asistencí. Jeho celek nicméně vypadl už v prvním kole play-off a Reynoso si aktuálně užívá volno po sezóně. 

V MLS se na tribuně dějí věci, třeba se žádá o ruku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Sparta v přípravě opět zvítězila, vyšlápla si na Rostov

Fotbalisté pražské Sparty vyhráli v přípravě na jarní část sezony i druhý zápas, když na soustředění ve španělské Marbelle porazili ruský Rostov 2:0. Do sítě 14. týmu ruské ligy se trefil Haraslín a druhý gól byl vlastní. A to v podání Aleksandra Mukhina.