Další sporty

Hrůzné chvíle cyklisty Cavendishe, po těžkém zranění ho doma přepadli lupiči

Hrůzné chvíle cyklisty Cavendishe, po těžkém zranění ho doma přepadli lupiči
Zraněný cyklista Mark Cavendish Zdroj: profimedia.cz

Hvězdný cyklista Mark Cavendish zažil hrůzné chvíle ve svém domově. Britského jezdce a jeho rodinu totiž přepadli ozbrojení lupiči, kteří je následně také okradli. Případ nyní vyšetřuje policie.

K události došlo 27. listopadu v Essexu, kde Cavendish se svou manželkou Petou a dvěma dětmi pobývá. Sám 36letý cyklista o přepadení informoval na svém twitteru.

"Jak jistě pochopíte, tento incident naši rodinu extrémně zasáhl. Nejen mě a Petu, ale také naše děti, které se bály o své životy a nyní bojují s následky," prohlásil zdrcený Mark Cavendish, jenž měl být podle essexské policie napaden a následně okraden o kufr Louis Vuitton a dvoje značkové hodinky.

Sám cyklista, jenž nedávno podepsal novou smlouvu s týmem Deceunick-QuickStep, se navíc doma zotavoval ze zranění, která utrpěl při těžkém pádu v dráhové cyklistice. Cavendish si z pádu odnesl dvě zlomená žebra a kolaps plic (pneumotorax). 

Související obsah

"Skupina zaútočila na pana Cavendishe, který již trpěl vážnými zraněními, když se právě vrátil z jednotky intenzivní péče po vážné havárii při závodění, a vyhrožovali jeho manželce. V domě byly v té době také děti páru, které byly svědky události," dodává essexská policie, která případ vyšetřuje.


Cyklista Mark Cavendish letos zazářil na Tour de France, kde dorovnal rekord legendárního Eddieho Merckxe v počtu vítězství na Tour:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události