Boston padl na nájezdy. Colorado porazilo Rangers s Filipem Chytilem 7:3

Colorado Avalanche v noci smetli New York Rangers jako lavina 7:3. Češký útočník ve službách Newyorčanů Filip Chytil jednou asistoval a jednou puk do sítě sám poslal. Druhou výhru v řadě slaví také tým Vancouver Canucks, který na nájezdy porazil Boston Bruins s Davidem Pastrňákem.

Gólovou nadílku na newyorském ledě zahájil v páté minutě Rantanen. Za Rangers v první třetině odpověděl Trouba a do vedení je poslal domácí Lundkvist, kterému asistoval Filip Chytil. Druhá třetina ale patřila hostům.

Během druhé části nasázeli do branky Slováka Adama Húsky pět gólů. Dvě branky vstřelil kanonýr Connor McDavid. Ve třetí části si gól připsal také český útočník Filip Chytil, který pálil z mezikruží.

Prohru zaznamenal i David Pastrňák, byť po nájezdech. Jeho Boston svedl vyrovnanou bitvu s Vancouverem. Pasta, který na dálku svádí boj s Jakubem Voráčkem o nejproduktivnějšího Čecha, si připsal jednu asistenci, ale v klíčový moment selhal. On ani Coyle neproměnili v závěru samostatný nájezd, naopak na druhé straně se trefil Miller a Horvat, což znamenalo výhru Vancouveru 2:1.

Výsledky NHL:

New Jersey Devils – Philadelphia Flyers 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
branky: 26. Bratt (N. Hischier, Severson), 32. Mercer (Ty Smith, Bratt), 60. M. McLeod (J. Hughes, Šarangovič)

New York Rangers – Colorado Avalanche 3:7 (2:1, 0:5, 1:1)