Další sporty

Paráda v univerzitním basketbalu. Hráč ukončil vítěznou sérii košem s klaksonem

Paráda v univerzitním basketbalu. Hráč ukončil vítěznou sérii košem s klaksonem
Ron Harper slaví vítězný koš | Zdroj: profimedia.cz

Parádní závěr utkání měl souboj v americké univerzitní lize basketbalu mezi týmy Rutgers a Purdue. Domácí celek byl před utkáním na posledním místě skupiny Big Ten a hostil zatím neporaženého soupeře. Tomu nakonec připravil první prohru v sezóně košem s klaksonem.

V Piscataway v New Jersey se odehrálo naprosto luxusní utkání v univerzitní NCAA mezi domácími Rutgers a hosty z Purdue. Hostující celek byl dosud neporažen a vypadalo to, že série bude pokračovat i na palubovce posledního mužstva Big Ten. Ještě sekundu před koncem vedl o jeden koš, ale nakonec přesto prohrál. 

Domácí Rutgers dostali koš na 67:68 čtyři sekundy před koncem a vypadalo to, že je konec zápasu a Purdue si připíší desátou výhru v sezóně v řadě. Ron Harper Jr. to ale takhle nechtěl nechat. Necelou sekundu před koncem zápasu to zkusil z poloviny hřiště a byl úspěšný. Spustil tím lavinu obrovské radosti. 

Související obsah

Rutgers tak jako první v letošní sezóně porazili celek Purdue a fanoušci to právoplatně ocenili. Po vítězné trefě, která přišla s klaksonem, se na palubovku vrhli fanoušci celku z New Jersey a parádní úspěch pořádně oslavili.

Tomáš Satoranský působí v NBA, proti Denveru zaznamenal dva body:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Další sporty

Důležité Události