MMA

MMA zápasník Procházka má nový účes. Palmičku vystřídali hadi

MMA zápasník Procházka má nový účes. Palmičku vystřídali hadi
MMA zápasník Jiří Procházka má nový účes. | Zdroj: instagram Jiřího Procházky

MMA zápasník Jiří Procházka se proslavil nejen parádními bitvami se svými soupeři, ale také specifickými účesy, se kterými nastupuje do svých zápasů. V jeho repertoáru zaujala především populární "palmička" inspirovaná šaolinskými válečníky. Teď ukázal novou image. Na hlavě si nechal udělat "hady".

Je proslulý nejen díky MMA zápasům, ve kterých sbírá úspěchy. Jiří Procházka se zapsal do paměti fanoušků bojových sportů i kvůli různorodým účesům. Ty podle jeho slov vždy mají hlubší význam. Když si na jaře nechal udělat před bitvou s Dominickem Reyesem "palmičku", inspiroval se šaolinskými válečníky s copem. 

Související obsah

​Účes na podzim obměnil a jeho hlavu začalo zdobit ještě "roští". Vepředu si vlasy nechal trochu narůst a vzadu obarvil "anténu" červenou a bílou barvou. Zároveň přiznal, že by se možná jeho ohon hodil na zametání. 

Teď zvolil novinku. Přední část hlavy nově zdobí barevní "hadi", tedy copánky pletené, jež vedou od čela do zadní části hlavy. Procházka se účesem pochlubil na svém instagramu.

Nedávno si Jiří Procházka zahrál ve videoklipu českého šermíře a medailisty z OH Alexandra Choupenitche:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události