Hokej

Kašík s přítelkyní o skandálním videu: Moje prsa se šíří rychleji než covid

Hokejový gólman Libor Kašík se s Barborou Aglerovou vyjádřili ke skandálu, který způsobili na sociálních sítích, když přidali video, na kterém sexy přítelkyni odhalil prsa. Šlo o soukromou nahrávku, která z telefonu unikla omylem, tvrdí pár.

"Uniklo něco, co na instagramu být nemělo. Mělo to být jen pro nás dva. Naše společné zlobení dvou lidí, kteří se mají rádi," začal Kašík své vyjádření v sérii příběhů na profilu své přítelkyně.

"Dva dny jsem se tím trápil, já docela dost. Barborka ještě víc," přiznal gólman Beranů Zlín, zatímco se jeho přítelkyně usmívala do kamery.

Odhalení poprsí své přítelkyně ale následně označil za "úsměvnou věc". "Asi je to věc, která je spíše úsměvná. Přeci jenom to nebylo tak hrozné, jak se to mnohdy popisuje," pokračoval Kašík o videu, jehož cenzurovanou verzi najdete pod titulkem článku.

Pak si vzala slovo Barbora Aglerová, jejíž dekolt celý poprask vyvolal. Účastnice soutěže Miss Czech Republic vysvětlila, že video bylo soukromé a k jeho zveřejnění došlo omylem: "Hlavně to mělo zůstat jen v mém telefonu. Natočilo se to ze srandy, Liborkovi jsem řekla, že by čuměl, kdybych to najednou přidala."

Související obsah

Gólman, který svými reflexy pomáhá Zlínu odrazit se ode dna tabulky extraligy, ale tentokrát sáhl vedle a omylem video přidal. "Naše blbost," řekl s povzdechem Kašík. Jeho přítelkyně pak vyvrátila, že by v té době byli pod vlivem omamných látek či alkoholu.

Po omylném zveřejnění video rychle smazali, ale utajit se jej nepodařilo. Nahrávka nadále koluje internetem. "Šíří se to rychleji než covid," řekla o záznamu svých prsou Aglerová. Své vysvětlení pár zakončil přáním hezkých a klidných svátků.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události