Hokej

Trapas přítelkyně brankáře Kašíka. Ukázala prso, úlet řeší klub

Hokejový Zlín vybojoval v posledním duelu před reprezentační pauzou bod, když s Kometou padl až v prodloužení. Brankář Libor Kašík za svá záda pustil pouze dva góly a na ledě pomohl k tomu, že se tým pomalu sbírá ze dna. Na druhou stranu však Berany srazil zbytečnou soukromou kauzou. Na instagramu se totiž objevilo video, kde obnažuje prsa své přítelkyně. Klub jeho chování odmítl komentovat a přiznal, že pokud bude situaci řešit, udělá to pouze interně.

Přestože se jeho celku nedaří, na hrací ploše patří k nejlepším hráčům Beranů. Naposledy přispěl dobrým výkonem k zisku bodu, který Zlín vyválčil proti Kometě. Na klubovém webu si poté pochvaloval, že mužstvo se začíná zvedat. Uvítal i reprezentační pauzu. "Během týdne pořádně zamakáme, dáme se zdravotně dohromady. Je potřeba načerpat nové síly a bojovat dále," uvedl.

Svému klubu přitom uštědřil pořádnou ránu. V době, kdy by tým mohl řešit především sportovní stránku a připravovat se na další část sezony a extraligové boje, musí řešit Kašíkovo osobní selhání.

Devětadvacetiletý gólman totiž způsobil pořádný skandál. Server Extra.cz jako první přišel s informací o videu na instagramu, kde Kašík osahává svou partnerku Barboru Aglerovou. Té na krátkém záběru masíruje prsa, a jedno z nich jí dokonce obnaží.

Související obsah

​​Čtvrtou nejkrásnější Češku ze soutěže Miss Czech Republic na jejím instagramovém profilu sleduje takřka čtyřiadvacet tisíc lidí a patří mezi ně i děti. Spousta sledujících tak mohla vidět hodně choulostivou scénku. A to i přesto, že video brzy zmizelo.

Klub se ke kauze nechtěl příliš vyjadřovat. "Libor Kašík patří mezi nejkvalitnější brankáře extraligy a jedná se o jeho soukromou záležitost. Nedošlo tam k žádnému porušení zákona nebo něčemu takovému, takže to nebudeme komentovat," uvedl marketingový manažer Libor Kožík pro TN.cz. "Je to pro nás čerstvá záležitost. Pokud to budeme řešit, tak interně. Určitě ne veřejně," doplnil. Dál se k události nechtěl vyjadřovat. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události