Bayern deklasoval dalšího soupeře. Tentokrát to odnesl Wofsburg

Fotbalisté Bayernu Mnichov nadále ničí jednoho soupeře za druhým. V předehrávce 17. kola to tentokrát odnesl Wolfsburg, který bavorský velkoklub porazil snadno 4:0. Opět se prosadil i Robert Lewandowski.

Na gól se nečekalo příliš dlouho. Do vedení domácí tým poslal už v sedmé minutě Thomas Müller, jenž dorazil střelu Gnabryho. Hosté sice o pár sekund později mohli srovnat krok, ale Neuer předvedl proti Weghorstovi parádní zákrok. Další branky ale padaly až po změně stran.

Centr z rohového kopu prodloužil Müller na Dayota Upamecana, který ho hlavou poslal až za gólmana Casteelse. Po hodině hry už to bylo 3:0. Leroy Sané si na hranici pokutového území přehodil míč z pravé nohy na levou a nechytatelně ho poslal na zadní tyč.

​Definitivní podobu výsledku dal tři minuty před koncem Robert Lewandowski. Musiala pro něj sklepl balón a polský kanonýr ho akrobatickou pozicí uklidil do branky. Bayern tak zvítězil 4:0 a i po 17. kole bude v čele Bundesligy.

Páteční výsledek Bundesligy:

Bayern – Wolfsburg 4:0 (1:0)
Branky: 7. T. Müller, 57. Upamecano (T. Müller), 60. Sané (Gnabry), 87. Lewandowski