Další sporty

Hráč NFL boural se svým autem, spolujezdkyně nepřežila

Hráč NFL boural se svým autem, spolujezdkyně nepřežila
Deshazor Everett | Zdroj: Profimedia

Tragická událost postihla hráče amerického fotbalu v nejlepší lize světa Deshazora Everetta. 29letý hráč ve čtvrtek v noci řídil auto, které sjelo z vozovky, nabouralo do stromů a převrátilo se. Žena jedoucí na místě spolujezdce nepřežila, Everett je v nemocnici mimo ohrožení života.

K nehodě došlo v okrese Loudoun ve státu Virginia. O tragické nehodě informovala místní policie 24. prosince. Vůz hráče washingtonského týmu sjel ze silnice a po nárazu do stromů se převrátil. Everett i jeho 29letá spolujezdkyně byli převezeni do místních nemocnic.

Sportovec je podle policie ošetřován kvůli vážným, leč život neohrožujícím zraněním. Bohužel jeho spolupasažérka takové štěstí neměla a svým zraněním v nemocnici podlehla. Příčinu nehody bude policie ještě vyšetřovat.

Podle ESPN byli jeho spoluhráči Jamin Davis a Benjamin St-Juste svědky nehody, jelikož jeli autem za nimi, protože byli na společné večeři. Oba zůstali na místě nehody a ihned mluvili s policií.

Související obsah

​Deshazor Everett působí v NFL od roku 2015. U Tampy Bay se do sestavy neprosadil, a tak ještě tentýž rok odešel do Washingtonu, kde působí jako safety dodnes.

​Tato nehoda bohužel není letos první pro hráče NFL, která skončila tragicky. Henry Ruggs z Las Vegas Raiders na začátku listopadu opilý boural v rychlosti 250 km/h. On i jeho přítelkyně přežili, ale žena, do jejíhož vozu naboural, nikoliv. Ruggs byl druhý den svým týmem vyhozen a čeká ho soud. V případě Everetta ovšem podle prvních informací alkohol žádnou roli nehrál.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události