Další sporty

Nausch Sluková po smolné olympiádě opět září štěstím. Bude maminkou

Nausch Sluková po smolné olympiádě opět září štěstím. Bude maminkou
Markéta Nausch Sluková čeká s manželem miminko Zdroj: instagram @beach_maki, profimedia

Markétě Nausch Slukové se na olympiádě v Tokiu zhroutil svět, když se kvůli covidu nemohla zúčastnit vrcholné akce, kterou chtěla zakončit svoji velkolepou kariéru. Nyní ale oznámila radostnou novinu. Se svým manželem čekají narození potomka.

Že bude brzy v domácnosti o jednoho člena rodiny víc, věděla Nausch Sluková už nějakou dobu, ale vyjma nejbližší rodiny se jí to dařilo úspěšně tajit a zbytku světa to oznámila až na Boží bod vánoční.

"Věřím, že vám letos Ježíšek nadělil spoustu krásných chvil, radosti a milých překvapení. My ten nejkrásnější dárek dostali už před pár měsíci. Nechávali jsme si to pro sebe a nejbližší rodinu, ale náš předčasný vánoční dáreček už se moc skrývat nechce a začíná se jasně ukazovat světu. Zdá se tedy, že je na čase se o tu radost podělit i s vámi," napsala úspěšná česká beachvolejbalistka na své sociální sítě. 

Přitom ještě před pěti měsíci byla plna opačných emocí, když na tiskové konferenci, kdy oznamovala dočasný konec kariéry, jen těžko bránila průtoku slz, protože přišla o olympijské hry v Tokiu, na které se moc těšila. 

Související obsah

"Kdo by to byl řekl, že rok 2021 nakonec přeci jen bude jedním z mým nejmilejších a že poslední čtvrtletí letošního roku vyjde konečně podle představ," pochvaluje si dvojnásobná medailistka z mistrovství Evropy a trojnásobná mistryně České republiky. 

"Má přestávka v kariéře je zatím moc fajn a hlavní důvod mého přerušení se zdá být spokojený, roste a zatím spolupracuje na mém vysněném brzkém návratu na písek. Držte nám palce. Snad to tak vydrží," naznačila Nausch Sluková, že přece jen pod vysokou sítí ještě neřekla poslední slovo. 

Tisková konference Markéty Nausch Slukové a Borbory Hermannové po olympijských hrách byla velmi emotivní.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události