Další sporty

Youtuber Paul stále neporažen: Bývalého UFC šampiona tentokrát poslal k zemi

Youtuber Paul stále neporažen: Bývalého UFC šampiona tentokrát poslal k zemi
Zdroj: profimedia.cz

Neuvěřitelné. Jake Paul nadále zůstává neporažený boxer a na kontě má další KO. Ve druhém zápase s Tyronem Woodleym bývalého UFC šampiona poslal k zemi, a to drtivým hákem ze zadní ruky v šestém kole.

Zápas mezi hvězdou Youtube a bývalým MMA zápasníkem příliš atraktivních boxerských chvil nepřinesl. Výměny často končily v klinčích a kola byla chudá na pořádný úder, který by napáchal reálnou škodu. Od třetího kola Paul (5-0, 4 KO.) boxoval s tržnou ránou na hlavě, ze které se řinula krev poté, co ho Woodley (0-2) trefil loktem.

Paulovi pak na vítězství stačil jediný pořádný úder. A drtivý "capák" stál za to. Ze všech sil tažený hák ze zadní ruky přistál přímo na bradu soupeře. Se zazněním ohlušující rány úderu se skácel omráčený Woodley k zemi.

Soupeři, kteří si před zápasem vyměnili řadu ostrých slov, si po zápase vyjádřili respekt a Paul poděkoval Woodleymu, že zastoupil zraněného Tommyho Furyho, se kterým se měl původně utkat.

Související obsah

Koho Jake Paul, youtuber snažící se vybojovat respekt na poli profesionálního sportu, vyzve v ringu příště, se jistě brzy dozvíme. Na kontě má nyní dva skalpy bývalého UFC šampiona Tyrona Woodleyho, MMA zápasníka Bena Askrena, NBA hvězdy Natea Robinsona a Ali Eson Giba, rovněž tvůrce zábavných videí.

Podívejte se na sestřih prvního zápasu mezi Tyronem Woodleym a Jakem Paulem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události